ForumKredytowe Oddłużenia

Kredyty, pożyczki, pomoc prawna, dla zadłużonych z komornikiem, z windykacją, porady, oferty, symulacje, BIK, BIG, KRD, ERIF, Bankowy Rejestr, Banki, SKOK-i, pożyczki prywatne (inwestycyjne)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-15 23:37:48

carrie
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-15
Liczba postów: 1
Windows VistaChrome 45.0.2454.85

wpadłam w spirale długów pomocy

Obecnie jestem w beznadziejnej sytuacji. Mam kilka chwilówek na kwotę ok.13000, których termin spłaty minął na początku miesiąca. Do tego pożyczkę w wysokości 8500zł. Zarabiam 2100zł, jednak na umowie-zleceniu figuruje najniższe wynagrodzenie za pracę..Miesiecznie moje opłaty wynoszą ok.1300zł(wynajmuje mieszkanie)+ok.400zł za pozyczkę. Wiem,ze brzmi to jak spowiedz wariatki,ale byłam zmuszona wziąć trzy chilowki, ktore spłacałam pozniej nastepnymi.To najwiekszy bład mojego życia..Czy istnieje chociaz cień szansy na konsolidacje zadłuzenia? Tak zeby miesieczna rata wynosiła do 400zł? Dodam ,ze w ciagu miesiaca dorabiam sobie jeszcze ok.250zł, ale nie jest to kwota udokumentowana..NIE MAM ŻADNYCH SZANS NA POMOC RODZINY CZY ZNAJOMYCH..Jestem w matni..

Offline

#2 2015-09-16 19:30:15

Meritum
Administrator
Dołączył: 2015-08-18
Liczba postów: 19
Windows VistaFirefox 40.0

Odp: wpadłam w spirale długów pomocy

Tak, chwilówki potrafią człowieka pogrzebać. Są drogie, łatwo dostępne, a nieustanne przedłużenia oprócz tego że drenują kieszeń nic nie dają. Kapitał pozostaje bez zmian.

Musimy opierać się na dokumentacji. Jeśli ma Pani "na papierze" z tytułu umowy zlecenie najniższą krajową, nie posiada Pani żadnego zabezpieczenia, na pomoc rodziny (poręczenie) nie może Pani liczyć, to przy tych parametrach nie widzę szans aby zaproponować Pani pożyczkę oddłużeniową.

Jedyne co może Pani zrobić, to przestać nieustannie przedłużać chwilówki, brać kolejne na spłatę poprzednich bo to tylko powoduje, że wpada Pani w jeszcze większe długi.

13.000 zł to bardzo duża kwota jeśli chodzi o chwilówki. Z pewnością ma Pani dziennie po kilkanaście telefonów z windykacji, e-mailowe wezwania zapychają Pani skrzynkę. Tak będzie przez jakiś czas. Ale jak minie miesiąc, minie kolejny miesiąc, firmy chwilówkowe będą bardziej skłonne do negocjacji.

Pytanie ile jest Pani w stanie miesięcznie zaproponować na chwilówki?

Proszę rozpisać jakie to są chwilówki według wzoru:

1). Vivus - do spłaty: 3.200 zł

2). ViaSMS - do spłaty: 1.200 zł

i tak dalej.

Ta pożyczka na 8.500 zł w jakim banku jest i ile wynosi rata?


z wyrazami szacunku
MERITUM Centrum Oddłużeniowe
Ireneusz Miler
www.meritum-kredyty.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
chillexmc - fluxforum - mythicrpg - iwp - djkenneth