ForumKredytowe Oddłużenia

Kredyty, pożyczki, pomoc prawna, dla zadłużonych z komornikiem, z windykacją, porady, oferty, symulacje, BIK, BIG, KRD, ERIF, Bankowy Rejestr, Banki, SKOK-i, pożyczki prywatne (inwestycyjne)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-24 14:41:48

anna
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-24
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 45.0.2454.99

pętla z chwilówek - błagam o pomoc

witam, nie jestem tu widzę odosobniona - jak większość wpadłam w spiralę długu - chwilówki brałam jak każdy na początku bo mąż stracił pracę i 3 miesiące nie pracował - trzeba było z czegoś żyć i spłacać kredyty, więc wydawało mi się ,że jakoś tam spłacimy - niestety przez parę lat sie udawało - teraz jesteśmy zadłużeni po uszy w bankach, ale tu jeszcze jakoś spłacamy, najgorsze są chwilówki i parabanki w których jesteśmy zadłużeni na ogromne kwoty, łącznie pewnie ok. 30 000 - przestałam już przedłużać bo nie mam z czego, windykują mnie i właściwie to każdego dnia czekam z drżącym sercem na list od komornika - mam zaciągniętą pożyczkę hipoteczną pod mieszkanie rodziców - najbardziej boję się, że jak komornik wejdzie na konta to nie będę miałą jak spłacać tej pożyczki - może znacie Kochani jakichś prawników, doradców, a może wiecie jak się bronić przed komornikiem, co zrobić w takiej sytuacji, jak z tego wyjść - podjęłam już drugą pracę teraz rozglądam się za praca w weekendy - chwilówki doliczają straszne opłaty za monity - jak to spłacić? proszę o pomoc....radę....

Offline

#2 2015-09-28 13:33:16

Meritum
Administrator
Dołączył: 2015-08-18
Liczba postów: 19
Windows 7Firefox 40.0

Odp: pętla z chwilówek - błagam o pomoc

Proszę podać zestawienie wszystkich Państwa zobowiązań kredytowych według wzoru:

1). Credit Agricole, do spłaty ok. 20.000 zł, rata: 350 zł, opóźnienia: ok. 30 dni

2). ...

Podobnie proszę opisać wszystkie chwilówki.

Proszę podać Państwa dochody netto


z wyrazami szacunku
MERITUM Centrum Oddłużeniowe
Ireneusz Miler
www.meritum-kredyty.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fluxforum - iwp - forummjakmilosc - ubpls - n-life